Krytiny

Tondach, okrem reprezentatívnosti a moderného imidžu, kladie dôraz predovšetkým na kvalitu a funkčnosť. Extrémna odolnosť keramickej strešnej krytiny a jej špeciálnych povrchových úprav chráni vášu strechu i váš domov pred najtvrdšími poveternostnými vplyvmi. Výber suroviny a technologicky náročný spôsob spracovania garantujú špičkovú mechanickú pevnosť voči náporom vetra či zaťaženiu snehom, pri optimálnej hmotnosti a hrúbke krytiny. Výhradne prírodné materiály a prísny systém kontroly zaručujú 100 % zdravotnú nezávadnosť. Preto sú systémy Tondach vhodné aj pre alergikov a astmatikov. Pálená krytina nepotrebuje žiadne dodatočné ošetrovanie, žiadne nátery, farbenie ani čistenie.


Firma Bramac začala svoje pôsobenie na slovenskom trhu už v roku 1991 v rámci bývalej ČSFR. V roku 1994 bola na Slovensku založená samostatná obchodná spoločnosť Bramac strešné systémy, s. r.o. so sídlom v Bratislave.

Kvalita našich produktov a služieb je našou najväčšou prioritou - splníme aj tie najvyššie nároky a garantujeme to naším dobrým menom. Naše produkty ponúkajú ochranu a istotu pre našich zákazníkov. Popri funkčnosti nášho systému rovnako dôležitá estetika.